درباره ما

توضیح کوتاه :

فروشگاه اینترنتی برق الکتریک بزرگترین و بروزترین مرجع فروش لوازم برق ساختمان : انواع کلید پریز های ایرانی و خارجی و تمام متعلقات آن ، درب بازکن های ایرانی و خارجی و جک های در پارکینگ ، انواع چراغ ها وروشنایی های داخلی ساختمان نما و پارکی ، انواع تابلو برق ها و متعلقات ، لوله ، داکت و اتصلات.

توضیح کامل و درباه ما :

در زمان قدیم فروش در ابتدا بصورت رو در رو صورت میگرفته است. به این معنی که مصرف کننده برای خرید نیاز خود باید به فروشگاه رفته و از قفسه فروشگاه محصول خود را انتخاب و تهیه می نمود. در همین زمان این موضوع مطرح می شد که شاید خریدار در یک فروشگاه نمی توانسته نیاز خودر را برآورده کرده و مجبور بوده تا به فروشگاههای بیشتری رفته و وسیله مورد نیاز خود را تهیه خریداری کند.

این روش فروش علاوه بر هدر رفت زمان برای مصرف کننده برای جستجو در فروشگاههای مختلف معزلات دیگری مانند ترافیک درون شهری , آلودگی هوا و مسائل دیگری بوجود می آورده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ترکیب زندگی انسان با فضای ماشینی و دیجیتالی و ایجاد بستری به نام اینترنت سیستم زندگی انسان کاملا تغییر کرده است.

زمانی که اولین بار فروش هایی در بستر اینترنت با عنوان فروش اینترنتی و بازار دیجیتال ایجاد شد کمتر کسی تصور میکرد که این روش فروش به گستردگی حال حاضر برسد و هر فردی با داشتن یک دستگاه که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد بتواند نیاز خود را به صورت کامل از این فضا رفع نماید.

با گذشت زمان و سرعت پیشرفت فوق العاده دنیای دیجیتال تمام بازارهای متنوع دنیا تغییرنگرشی به سمت فروش اینترنتی داشته اند .

مطمعنا تمام کشور های در حال پیشرفت نیاز دارند تا مسیر جرکت خود را با تمام کشور های جهان یکی کرده و از پیشرفت تکنولوژی استفاده ای بهینه انجام دهند. ایران جز کشورهای هست که با استفاده شرکت های مختلف و مهندسان خود پا در این مسیر بی انتها گذاشته و فروش خود در بستر اینترنت ر آغاز کرده است.

هم اکنون بیشتر بازار های داخلی یا مسیر خود را تغییر داده یا در حال تغییر مسیر و استفاده از فروش اینترنتی میباشند.

معدود بازار هایی میباشند که هنوز آنطو که باید نتوانسته اند مرجعی قدرتمند را برای فروش اینترنتی خود ایجاد نمایند.

بازار برق ساختمان یکی از معدود بازارهایی است که فضای خالی فروش گسترده و منسجم اینترنتی را در خود احساس میکند.

خالقان برق الکتریک با سابقه فعالیت گسترده و طولانی مدت در صنعت برق ساختمان و آشنایی با معزلات و مشکلات فروش سنتی این صنعت تصمیم به خلق فضای گسترده فروسش اینترنتی نموده اند تا بتوانند این بازار را هم در بین دیگر بازار ها به اینترنت وارد نمایند.

سایت برق الکتریک آینده ای را برای خود متصور شده است تا هر فردی در هر جای ایران بتواند نیاز خود در زمینه برق را براحتی و تنها با چند کلیک تهیه نموده و بدون صرف زمان خود وسیله مورد نطر خود را خریداری نماید.آنچه که ما در نظر داریم ایجاد شرایطی است تا از هدر رفت زمان و معزلات خرید رو در رو بکاهیم.

با توجه به فعالیت چندین ساله  و تحقیق و بررسی در رابطه با معزلات فروش برق ساختمان در حال ساخت مسیری هستیم تا بتوانیم مسیری هموار و بدون مشکلی را برای خریداران عزیز فراهم نماییم.

یکی از معزلات اصلی بازار برق ساختمان , وجود واسطه در آن است. شاید بتوان گفت وجو واسطه باعث میشود تا قیمتی ثابت در محصولات آن بازار وجود نداشته و بدلیل دست به دست شدن یک محصول قیمت آن از قیمت اصلی محصول بالاتر رود.

سایت فروش اینترنتی برق الکتریک توانسته است تا به حل این موضوع بپردازد. برق الکتریک  ایده خود را با تولید کنندگان مطرح داخلی در این حوزه در میان گذاشته و با افتخار میتوان گفت که تولید کنندگان و صاحبان برند های مختلف در این صنعت از ایده ما استقبال کرده و در کنار ما برای ایجاد این فضا قرار گرفته اند. نبود واسطه و واسطه گری در بازار علاوه بر ایجاد فضایی امن برای خرید و فروش محصولات باعث ثبات قیمت و جلب اعتماد مشتری میشود.

در فروشگاه اینترنتی برق الکتریک شما میتوایند هر وسیله برقی مربوط به ساختمان را تهیه و خریداری نمایید . همچنین فروشگاه اینترنتی برق الکتریک شرایطی را فراهم نموده است تا مشتری بتواند محصول مورد نظر خود بین تولید کنندگان آن به مقایسه گذاشته و بهترین محصول را انتخاب و خریداری نماید.

فروشگاه برق الکتریک محصولاتی چون : کلید و پریز های ایرانی و خارجی , درب بازکن های تصویری تولید داخل و خارجی و همچنین انواع ملزومات برقی ساختمان را بفروش میرساند.

امیدواریم تا بتوانیم با ایجاد این فضا خریدی آسان در کمترین زمان ، با قیمیت و کیفیتی مرغوب و فوق العاده را برای شما مهیا کنیم تا موجب رضایت کاربران و مشتریان برق الکتریک شده و در ارائه خدماتمان سربلند باشیم.

خریدی آسان ، بدون واسطه با کالایی مرغوب وبا کیفیت.

برق الکتریک ، الکتریکی در دستان شما

برق الکتریک فروشگاه برقی در دستان شما

شماره های تماس:

۰۹۳۶۹۷۰۸۲۸۸-۳۳۹۳۴۰۰۲-۶۶۷۰۷۳۷۳

ضمانت بازگشت کالا : سه روز