شرایط استفاده

مشتریان عزیز و گرامی سایت برق الکتریک لطفا قبل از هرگونه خرید به موارد زیر توجه فرمایید :

مشتریان عزیز توجه فرمایید هر گونه سفارش و خرید از سایت برق الکتریک به منزله پذیرفتن شرایط و قوانین آن میباشد.

تمامی روش ها و رویه ها فروشگاه برق الکتریک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران , قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده میباشد.

کاربران گرامی میتوانند از طریق شبکه های اجتماعی مانند : اینستاگرام , تلگرام و ایمیل فروشگاه برق الکتریک با ما همراه باشند و نظرات و اتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارند.

حفظ حریم شخصی :

برق الکتریک کاملا به اطلاعات شخصی کاربران خود احترام گذاشته و تلاش مینماید تا با استفاده از بروز ترین روش های تکنولوژی از این اطلاعات حفاظت نموده و سعی مینماید تا جدید ترین روش های ممکن را برای حراست از آن بکار بگیرد.

قابل توجه است که تمام ویدئو ها و مقاله ها , گرافیک و لوگو و تمام مطالب موجود در سایت از اموال برق الکتریک بوده و هر گونه استفاده از آن منوط به دریافت مجوز کتبی میباشد در غیر اینصورت غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

در خواست و ارسال سفارش :

مشتریان و کاربران گرامی باید در زمان ثبت سفارش خود فرم خرید را بطور کامل و صحیح تکمیل نمایند در غیر اینصورت سفارش قابل پیگیری و ارسال نمیباشد.

لازم به ذکر است که برق الکتریک مجاز میباشد تا بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت سفارش جدید اقدام کرده و فروش خود را متوقف نماید.مسلما قطع فروش تمامی یا برخی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای برق الکتریک محفوظ میباشد.

تمامی سفارشات ثبت شده قبل از توقف فروش پیگیری و ارسال خواهند شد.

خسارت در هنگام حمل و نقل :

فروشگاه برق الکتریک در تلاش است تا با روش های ارسال کالای خود محصولات خریداری شده را با صحت و سلامت کامل به دست مشتریان برساند.

اما در صورتی که در حین حمل و نقل صدمه ای به کالاهای خریداری شده وارد شد باید طی مدت ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی برق الکتریک اطلاع داده شود .

در صورت بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و نقل و وارد شدن خسارت به کالای مرسوله پس از تایید شرکت حمل و نقل , فروشگاه برق الکتریک خسارت وارده را جبران خواهد نمود.

محتوا :

فروشگاه برق الکتریک هیچگونه مسئولیتی در قبال تاخیر و یا عدم کارکرد سایت که میتواند ناشی از عوامل طبیعی , نیروی انسانی , خرابی اینترنت , خرابی تجهیزات کامپیوتری , مخابرات و .. میباشد را بر عهده ندارد.

قیمت گذاری در فروشگاه برق الکتریک :

قیمت گذاری بر روی محصولات برق الکتریک منطبق با بازار بوده و بر اساس قیمت ارائه شده توسط تولید کننده برای مصرف کننده میباشد .

لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از فروش دچار نوسانات قیمت اعم از افزایش یا کاهش قیمت شود , سفارش بروز رسانی شده و قیمت جدید اعمال میشود.

قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیت بر ارزش افزوده بوده و کاربری مبلغ جداگانه ای از این بابت پرداخت نمیکند.

تنها هزینه هایی مانند بسته بندی و هزینه ارسال کالا و یا بیمه حمل و ارسال کالا میباشد که بسته به نوع سفارش در فرم سبد خرید اطلاع رسانی میشود.

در پایان برق الکتریک خود متعهد میداند تا تمام شرایط و قوانین دکر شده را به انجام برساند.لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و اشکال, از طریق راههای ارتباطی ذکر شده , فروشگاه برق الکتریک را مطلع نمایید.